ПРОЕКТИ

Активні проекти

З початку війни тисячі родин в Україні були змушені покинути свої домівки та переїхати до безпечніших регіонів країни, взявши із собою лише найнеобхідніше. Діти в свою чергу позбавлені можливості продовжувати якісне навчання та спілкуватись з однолітками. В розвитку дітей важливо дотримуватись стабільності та не зупиняти цей процес, щоб не втратити досягнутого.
Майже від самого початку повномасштабної війни в Україні ми розпочали свою плідну співпрацю із міжнародною благодійною організацією MTI (Medical Teams International).
Сьогодні Україна переживає нелегкі часи! Через вторгнення російських військ на нашу територію тисячі людей залишилися без своїх домівок. Щодня наша армія робить все можливе, щоб завтра ми могли побачити мирне небо над головою. Наш народ об'єднаний і згуртований, як ніколи! Кожен робить свій вклад на шляху до перемоги!
Наразі десятки тисяч людей з різних куточків України втратили свої домівки та вимушені розпочинати нове життя, шукати прихисток у Чернівцях. У зв’язку з цим, в нашого українського директора з’явилась ідея – створення ПЕРШОГО інформаційно-сервісного кафе в місті Чернівці.
Війна, яка триває в Україні потребує величезних об'ємів донорської крові для спасіння життя людей. Щодня потреба в переливанні крові виникає у тисячі людей, які балансують на межі життя та смерті. У багатьох випадках - тільки воно може врятувати життя людині.

Завершені проекти

Ще задовго до створення самого Фонду виникла ідея допомагати тим людям, які не можуть справитись самотужки із буднями життя. Працівники компаній “Юкон-Софтваре” та “Дісайд” – люди чуйні й готові відгукнутись на поклик тих, хто потребує цього.
Допомога надається дітям (до 18 років включно), інвалідам та іншим людям, які мають гостру потребу, як правило, через лікарні, інтернати, товариства інвалідів та інші установи.
"Щасливе дитинство". "Діти - квіти життя". Ці вирази сприймаються нами, як належне, як щось, що має сприйматися усіма без заперечень. Батьки повинні прагнути до створення великих і дружніх родин, а держава зобов'язана піклуватися і всіляко підтримувати прагнення людей мати багато дітей.
Всі люди, які беруть активну участь у роботі Фонду "Юкон" виховані на прикладі старших поколінь патріотами і, звичайно, не могли пройти повз проблеми, які постають перед людьми похилого віку, ветеранами війни і праці.
"В здоровому тілі здоровий дух..." На жаль, сьогодні часто буває зовсім не так. Йдеться про “здоровий дух”. Зростання психічно хворих людей все більше і більше тривожить медиків в усьому світі, оскільки психічні розлади йдуть другими по значимості після серцево-судинних захворювань.