project image

Медична та психосоціальна підтримка у партнерстві з MTI

Майже від самого початку повномасштабної війни в Україні ми розпочали свою плідну співпрацю із міжнародною благодійною організацією MTI (Medical Teams International). Працівники даної організації одразу ж прибули в Україну із шляхетною та надзвичайно важливою метою – допомогти людям, постраждалим від війни. Разом з ними ми відвідали безліч притулків, в яких тимчасово проживають вимушено переселені особи, поспілкувались із сотнями постраждалих осіб, дізнались про те, чого вони найбільше потребують та, не втрачаючи часу, одразу ж розпочали втілювати в життя наші плани з допомоги цим людям.

За сприянням працівників фонду в Україну було організовано транспортування безліч базової, але рятівної медичної допомоги: ліки, медичне обладнання, засоби пересування для людей з інвалідністю тощо. Важливим моментом є те, що допомога доставляється не тільки у Чернівці, а й у віддалені населені пункти області. Спільно з нашими колегами-волонтерами ми уважно обробляємо запити від усіх пунктів з вимушено переселеними особами, тому не маємо сумнівів, що вся надана нами допомога працює за призначенням.

Наразі ми ведемо активну діяльність над спільним проектом із залученням різних фахівців, в тому числі і лікарів, для надання ще більш професійної допомоги. Важливо розуміти, що у такий складний період критичною є не тільки допомога фізичному здоров’ю, а й робота над психологічним станом потерпілих. Наша команда працює у різних напрямках, щоб забезпечити комплексний підхід до відновлення та нормалізації стану українців.

Ми не зупиняємось і щодня докладаємо великих зусиль заради нашої спільної мети – перемоги!
Посилання на сайт наших партнерів: medicalteams.org


Щоб здійснити пожертвування, натисніть кнопку "Допомогти" або скористайтесь реквізитами