ПРО ФОНД

МЕТА. ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Допомогаючи іншим - ми вкладаємо внесок у наше спільне майбутнє. Ми не розраховуємо на вигоду від своїх дій - ми мріємо повернутись до щасливого життя.
Історія створення фонду

Чернівецький обласний благодійний фонд “Юкон” функціонує з 2008 року, хоча перші кроки робились ще задовго до цього. Чому ми вирішили зайнятись цією справою, що спонукало задуматись над долею тих, хто потребує допомоги? Ми – це група однодумців, які допомагали людям, але робили це стихійно. За фондом не стоять які-небудь впливові державні чиновники, політичні партії, бізнес- структури з цілями, далекими від дій у правовому полі. Фонд не створений для проведення передвиборчих кампаній або для відмивання грошей. Просто ми вважаємо своїм прямим обов’язком відігравати позитивну роль в суспільстві, намагаючись хоч трохи змінити його на краще.

Чому ми цим займаємось? А як не займатись? Ми енергійні, відкриті та оптимістичні. У нас є дах над головою, є що їсти, є робота. Ми можемо займатись улюбленими справами. Але є такі люди, які не мають багатьох елементарних речей, які живуть в злиднях або мають проблеми зі здоров'ям. Ми кожен день спостерігаємо за тим, як люди не можуть дочекатись допомоги від держави, втрачають віру в милосердя, як хвороба стає об’єктом насмішок і зневаги, а не співчуття. Тому ми і вирішили об’єднати зусилля громади для допомоги людям та установам охорони здоров’я і соц.захисту. Кожен бачить свої причини навіщо жертвувати на благодійність. Але всіх благодійників об'єднує бажання допомогти комусь, зробити когось щасливішим чи здоровішим.