project image

Проект донорства крові

Війна, яка триває в Україні потребує величезних об’ємів донорської крові для спасіння життя людей. Щодня потреба в переливанні крові виникає у тисячі людей, які балансують на межі життя та смерті. У багатьох випадках – тільки воно може врятувати життя людині. Ми знаємо, що донорської крові не вистачає, але і в мирний час в Україні, щодня, життя тисяч хворих перебували під загрозою через нестачу донорської крові. Це і люди, які потрапили в аварію, і ті, які потребують операцій.

Переливання крові роблять не тільки з-за великих крововтрат, а й існує ціла низка захворювань, лікування яких неможливе без систематичних переливань крові та компонентів крові. Тому ще у далекому 2008 році, коли ми тільки створили Фонд, одним із перших проектів, який ми розпочали – був проект із добровільного донорства. Цей проект успішно діє по теперішній час та за період до 2021 року ми спільними зусиллями добровільних донорів здали 358 кровоздач, що дорівнює понад 166 літрам крові.

Крім цього, серед завдань даного проекту є:
– інформування про корисність та необхідність донорства, оскільки, саме необізнаність населення, щодо порядку здачі крові та переваг донорства є однією з основних причин такого значного дефіциту донорської крові в Україні;
– пропаганда безоплатного донорства;
– заохочення якомога більше людей до такої необхідної та гуманної справи, як донорство.

Ми створили банк крові та банк донорів благодійного фонду. Наші донори готові прийти для негайної допомоги в будь-який час в будь-який заклад охорони здоров’я м. Чернівці. Запрошуємо і Вас приєднатись до нашего проекту. Ваше рішення може стати життєво важливим для когось!


Щоб здійснити пожертвування, натисніть кнопку "Допомогти" або скористайтесь реквізитами