image

Благодійність робить життя багатшим

Про фонд
Наші цілі, задачі фонду та історія створення
Наші проекти
Наш фонд підтримує більше 20 проектів
Як це працює
Робота благодійного фонду
Допомогаючи іншим - ми вкладаємо внесок у наше спільне майбутнє. Ми не розраховуємо на вигоду від своїх дій - ми мріємо повернутись до щасливого життя.
В зв'язку з надзвичайно складною ситуацією в Україні, на даному етапі основною нашою метою є підтримка постраждалих від війни людей. Ми зосереджуємо всі свої сили та можливості для допомоги тим, хто був змушений покинути рідну домівку та тим, хто захищає нас на полі бою.
#StandWithUkraine
Підтримка кожного з вас - це ще один крок до перемоги над російськими окупантами!
project-image
НОВИНИ. ПОДІЇ. АКЦІЇ
27 Липня 2022
В вижницьку громаду на потреби вимушено переселених осіб було передано 2 тонни борошна, 100 аптечок та близько сотні ковдр, які ми нещодавно отримали від польської благодійної організації Forum Foundation.   Працюємо далі та продовжуємо допомагати тим, хто потребує нашої допомоги!
26 Липня 2022
Вчора було передано 4 тонни борошна для забезпечення харчування вимушено переселених осіб, які проживають на території чоловічого монастиря ”Свято-Успенської Почаївської Лаври”.
07 Липня 2022
Військовослужбовець, який йде захищати Україну від російського ворога, повинен бути забезпечений усім необхідним – від взуття до матеріально-технічних засобів. Держава, нажаль, не в змозі забезпечити всіх необхідним спорядженням, тому допомога потребується від кожного з нас. Наш фонд в свою чергу приділяє увагу не лише гуманітарній допомозі у вигляді продуктів харчування, медикаментів, медичного обладнання, ліжок тощо, […]
14
РОКІВ
20+
ПРОЕКТІВ
358
КРОВОЗДАЧ
41
ДОНОР КРОВІ
3М+
БЛАГОДІЙНИЙ ОБІГ ЗА 2022 РІК
МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ
Чернівецький обласний благодійний фонд “Юкон” був створений за ініціативою трудових колективів ТОВ "Юкон-Софтваре" та "Дісайд ЛТД" в 2008 році. Фонд був зареєстрований 24 липня 2008 року. Наша мета покращувати рівень життя людей, які цього вкрай потребують та не можуть впоратись без сторонньої допомоги, сприяти на благодійних засадах покращенню функціонування і розвитку соціальної допомоги та галузі охорони здоров’я.
ПАРТНЕРИ