Перша партія гуманітарної допомоги, придбаної в Польщі

20 Квітня 2022

Одразу після початку бойових дій на території України ми зрозуміли, що потрібно максимально активізувати власні сили задля допомоги постраждалим особам. Разом із нідерландським партнером ми розпочали збір коштів у Нідерландах та Україні. Завдяки цим донатам та активній діяльності благодійного фонду ‘’Юкон’’ ми змогли отримати першу гуманітарну допомогу з Польщі, а за кошти фонду було організоване перевезення даної гуманітарної допомоги.

Небайдужі волонтери Польщі зв’язалися з постачальниками продуктів та закупили все необхідне за найнижчими цінами на ринку, адже ми шукаємо можливості купити якомога більше товару, для забезпечення більшої кількості людей. За допомогою донатів  нам вдалось придбати найнеобхідніші продукти, а саме: борошно, різноманітні м’ясні та овочеві паштети, консервована квасоля, спагетті, макарони та інше. Також, один з благодійних фондів Польщі забезпечив нас аптечками для надання першої медичної допомоги (240 штук) та 1 дефібрилятором, абсолютно безкоштовно. Ми були онлайн 24/7 з нашими волонтерами, консультувалися один з одним та щиро переймались, щоб всі придбані продукти харчування доїхали до нашого міста успішно. Незважаючи на те, що організація поставки гуманітарної допомоги була новим досвідом для нас, ми з цим успішно впорались.

Ми не збираємось зупинятись, та продовжуємо нашу активну діяльність в напрямку допомоги постраждалим людям від воєнних дій на території України.