project image

“Wait” ПЕРШЕ інформаційно-сервісне кафе в місті Чернівці

Наразі десятки тисяч людей з різних куточків України втратили свої домівки та вимушені розпочинати нове життя, шукати прихисток у Чернівцях. У зв’язку з цим, в нашого українського директора з’явилась ідея – створення ПЕРШОГО інформаційно-сервісного кафе в місті Чернівці. Цей заклад розташований поряд із залізничним вокзалом міста, місця куди безпосередньо приїжджають люди кого російські солдати вигнали із дому і якому волею божою судилось стати першим хабом та прихистком в незнайомому місті.  Даний заклад буде надавати послуги для біженців, переселенців та інших людей, які потрапили в складні життєві умови.

В кав’ярні будуть забезпечуватись практично всі базові потреби людини: питна вода, їжа, гарячі напої, психологічна допомога, комп’ютер, яким може скористатись кожен бажаючий, гігієнічні послуги, такі як душ, прання власного одягу, сушка одягу, прасування. Також потребуючі зможуть підзарядити свій телефон або залишити речі в камері схову.

Даний проект є новим, проте надзвичайно важливим для людей, які цього потребують.
Ви можете підтримати дану ініціативу фінансово, та своїм внеском долучитись до роботи сервісів кав’ярні а можливо і роширити цей досвід на інші міста України.


Щоб здійснити пожертвування, натисніть кнопку "Допомогти" або скористайтесь реквізитами