project image

IT SchoolKids #Chernivtsi

З початку війни тисячі родин в Україні були змушені покинути свої домівки та переїхати до безпечніших регіонів країни, взявши із собою лише найнеобхідніше. Діти в свою чергу позбавлені можливості продовжувати якісне навчання та спілкуватись з однолітками. В розвитку дітей важливо дотримуватись стабільності та не зупиняти цей процес, щоб не втратити досягнутого. З початком нового навчального року велика частина освіти можлива виключно онлайн через активну фазу війни, залишаючи дітям єдину можливість продовжувати навчання за допомогою технологій, які підключають їх до уроків. На сьогодні, за запитом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, 130 тисяч школярів потребують пристроїв, які б дали їм доступ до освіти.

Задля забезпечення доступу до е-навчання для маленьких українців Асоціація «IT Ukraine» у партнерстві з Норвезько-Українською торговельною палатою (NUCC) та Благодійним фондом ЮКОН реалізовують спільний проєкт “IT SchoolKids #Chernivtsi”. До ініціатив також долучилась міжнародна компанія Tietoevry. Завдяки проєкту школярі із сімей, релокованих до Чернівецької області, та з малозабезпечених сімей, отримають комп’ютери для навчання.

Звертаємо Вашу увагу, що метою даного проєкту є допомога якомога більшій кількості сімей, тому видача комп’ютеру, за результатом розгляду кожної заявки індивідуально, можлива в наступному форматі: 1 комп’ютер на 1 сім’ю. 


Для отримання ноутбука, будь ласка, заповніть заявку