Забули пароль?       

Поділись кров'ю, поділись частинкою душі

Кров. Що означає вона для нас? Вона тече по венах...

Детальніше...

Значення благодійності

Благодійність. Якщо подивитися на значення цього слова, з одного боку...

Детальніше...

Банк крові

От і знов прийшов час чергової здачі крові. Вже пів...

Детальніше...

Допомога

Банер
Банер
Негайна допомога
П'ятниця, 20 листопада 2009 13:25

Фонд надає допомогу:

Допомога надається дітям (до 18 років включно), інвалідам та іншим людям, які мають гостру потребу, як правило, через лікарні, інтернати, товариства інвалідів та інші установи.
Допомога надається майже виключно в натуральному вигляді (медикаменти, продовольство, предмети першої необхідності і т.п.)
Для надання допомоги необхідно надати, по можливості, точні координати установи, через яку буде надаватися допомога, телефон для зворотного зв'язку та контактну особу.
У випадку, коли за допомогою звертаються рідні і близькі особи, яка потребує, вони повинні надати:

  • - клопотання з установи, через яке буде надаватися допомога (лікарня, поліклініка, інтернат, товариство інвалідів) з точним переліком того, якого роду допомога необхідна.
  • - написати заяву на ім'я директора фонду.

Матеріальна допомога буде надана негайно (при наявності відповідних пожертвувань) і, по можливості, у повному необхідному обсязі. Закупівлю необхідних позицій, їх транспортування та документальне забезпечення всієї акції фонд бере на себе.
Примітка: оскільки обсяг і терміни надання необхідної допомоги прямим чином пов'язані з наявністю пожертвувань від безпосередніх благодійників, а ініціювання їх до цього - справа копітка і ресурсно затратна, фонд вважає за можливе очікувати безпосередньої допомоги з боку рідних і близьких людей, яким надається допомога. Допомога ця прийнятна в 2-х видах:

  • - участь в якості волонтера-добровольця у залученні пожертв на благодійні програми Фонду (кур'єрська доставка пошти, пошук потенційних донорів та ін) - не менше 40 годин;
  • - внесення пожертви на благодійну діяльність Фонду у розмірі до 10% від вартості необхідної допомоги.

тел. для довідок: +38 (0372) 559719

Для того, щоб розмістити прохання про допомогу дитині на сайті необхідно вислати на адресу сайту таку інформацію:
• Фотографію дитини (можна декілька, наприклад, до і під час хвороби)
• Історію ваших "поневірянь"
• Виписку (и) або довідку (и), що підтверджують, що ви проходите лікування в лікувальному закладі (бажані ПІБ і телефон Вашого лікаря). Обов'язково вказуйте в листі назву лікувального закладу.
• Реквізити для надання фінансової допомоги (будь-яке відділення будь-якого українського банку). У реквізитах повинні бути обов'язково вказані: Банк одержувача, МФО, Назва одержувача, Розрахунковий рахунок, Код ОКПО або ІПН (якщо одержувач физ.особа), призначення платежу.
• Контактні телефони батьків (мобільні і домашній, якщо є), домашня адреса.
• написати заяву на ім'я директора фонду.

Тел. для довідок:+38 (0372) 559719

Необхідні документи:

зразок заяви на надання інформаційної допомоги з наданням права публікувати дані на дитину

зразок заяви на надання інформаційної допомоги без надання права публікувати дані на дитину

зразок заяви на надання матеріальної допомоги

 
Майбутнє в наших руках
П'ятниця, 20 листопада 2009 13:24

"Щасливе дитинство". "Діти - квіти життя". Ці вирази сприймаються нами, як належне, як щось, що має сприйматися усіма без заперечень. Батьки повинні прагнути до створення великих і дружніх родин, а держава зобов'язана піклуватися і всіляко підтримувати прагнення людей мати багато дітей. Адже люди - головне багатство держави. Держава повинна працювати для людей, а не люди - для держави.

На жаль, система державної підтримки соціально-вразливих верств населення України поки що не забезпечує гідний рівень життя багатодітних сімей. Більшість батьків у багатодітних сім'ях не можуть дозволити своїм дітям тих речей (одягу, іграшок, подарунків, їжі, літнього відпочинку), які є в інших. Але діти не винні в сучасних економічних і політичних бідах України. Їх дитинство повинно бути щасливим! Тому дуже хочеться допомогти сім'ям, які мають найбільше багатство - дітей, але немає коштів для їх нормального утримання.

Одним з пунктів благодійної програми фонду "Юкон" є сприяння захисту материнства та дитинства, надання допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім'ям. Для виконання цього пункту програми благодійний фонд "Юкон" відкриває новий проект - допомога малозабезпеченим багатодітним сім'ям, який ми назвали "Майбутнє в наших руках". Адже від того, як ми виховаємо дітей, чи будуть вони гідними членами суспільства, залежить майбутнє всієї України. А нормальне виховання дітей неможливо дати без елементарного достатнього рівня життя. Ми постараємося поліпшити умови життя дітей та їх батьків, надаючи матеріальну підтримку багатодітним родинам. Для виконання цього проекту ми закликаємо до співпраці як благодійні організації, так і державних чиновників, і простих громадян, яким не байдуже, що ми залишимо після себе, якою буде країна після нас.

 
Пам'ятай про минуле, думай про майбутнє
П'ятниця, 20 листопада 2009 13:23

Всі люди, які беруть активну участь у роботі Фонду "Юкон" виховані на прикладі старших поколінь патріотами і, звичайно, не могли пройти повз проблеми, які постають перед людьми похилого віку, ветеранами війни і праці. Для допомоги цій шанованій частині суспільства ми відкриваємо новий проект сприяння ветеранському руху, який ми назвали "Пам'ятай про минуле, думай про майбутнє". Фондом налагоджені найтісніші зв'язки з Чернівецькою обласною Радою ветеранів. Ми ніколи не відмовляємо у допомозі, якщо Рада ветеранів звертається до Фонду. Коли з'явилася ідея створення ветеранської бібліотеки - вирішили надавати допомогу ветеранам постійно. Користувачами бібліотеки стали ветерани і люди похилого віку. У багатьох українських сім'ях є книги, які не мають цінності для власників. Це книги радянського реалізму, історичні книги про Жовтневу революцію, громадянську війну, Велику вітчизняну війну і т.д. Ці книги цікавлять, насамперед, ветеранів та людей похилого віку. Це також надає можливість за допомогою книг за участю ветеранських організацій проводити акції з патріотичного виховання молоді та юнацтва. Налагоджується зв'язок між поколіннями. Після прочитання книг патріотичного напрямку можна проводити зустрічі ветеранів з молоддю, де порівнювати реальні події, свідками яких були ветерани, з описаними в книгах.

 
Година благодійності
Середа, 11 листопада 2009 16:10

Ще задовго до створення самого Фонду виникла ідея допомагати тим людям, які не можуть справитись самотужки із буднями життя. Працівники компаній “Юкон-Софтваре” та “Дісайд” – люди чуйні й готові відгукнутись на поклик тих, хто потребує цього. Але як зробити, щоб допомога мала не разовий, а постійний характер?

Була придумана форма як це краще реалізувати – ”Година Благодійності” – наш перший проект. Кожен співробітник може зробити свій внесок таким чином – працювати додаткову годину раз на тиждень, а гроші, зароблені за цей час, підуть на потреби благодійності. Може здатись, що години на тиждень недостатньо, адже потребуючих допомоги так багато...Але година до години, копійка до копійки, і вже не перший місяць ми продовжуємо систематично втілювати цю ідею. Серед колективу збираємо ідеї як доцільно застосувати зібрані кошти, на які благодійні цілі. Ведеться облік надходжень та витрачених грошей.

Звертаємось до підприємств та колективів міста й області. Чому б Вам не запропонувати таку систему в себе? Можливо, знайдуться ентузіасти, яким не байдужа чужа біда, які давно хотіли якось допомагати, але не знали як.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2