Забули пароль?       

Поділись кров'ю, поділись частинкою душі

Кров. Що означає вона для нас? Вона тече по венах...

Детальніше...

Благодійність робить життя багатшим

В нашому житті ми переважно егоїсти, думаємо про щось хороше...

Детальніше...

Донорство крові

2450 гр крові від п'ятьох донорів поповнили наш банк крові...

Детальніше...

Допомога

Банер
Банер
Чергова здача крові
Вівторок, 09 жовтня 2012 14:53
Пройшла чергова акція по здачі крові добровільними донорами благодійного фонду "Юкон". Ми здали 1960 мл крові, яка вже в найближчий час може врятувати життя людей. Якщо хтось хоче приєднатись до донорства та поповнення нашого банку крові – ми будемо завжди раді.
 
Продовжуємо покращувати умови перебування хворих у психіатричній лікарні
Субота, 29 вересня 2012 13:26
Ми знову допомагаємо психіатричній лікарні зробити умови перебування хворих на лікуванні більш комфортними. На цей раз ми передали обладнання для проведення ремонтних робіт на суму 934 грн, будівельні матеріали в 1 - е відділення на суму 178 грн 80 коп.,  будівельні матеріали для проведення ремонту у клубі - на суму 1105 грн.
 
Чудові новини!
Вівторок, 28 серпня 2012 00:00
Іноді оптимізм і віра в краще перемагають жорстоку реальність. Мова йде про велику радість для нашого фонду та чудо для родини Стрельникових. Німецькі лікарі врятували життя і повернули здоров’я маленькому Дмитрику Стрельникову. На жаль, рівень медицини в Україні не тільки не дозволяв вилікувати хлопчика, але й прирікав його на смерть. І лише завдяки зусиллям багатьох і багатьох людей в різних країнах світу тепер, після операції, Діма має абсолютно здорове серце.

А тепер розповімо за порядком. Коли до нас звернулися по допомогу батьки Діми, ми звичайно розуміли, що шансів зібрати в Україні пожертвами таку величезну суму грошей на операцію - близько 60000 євро - практично немає. Тому направили зусилля на пошуки європейських благодійних фондів, яких би зацікавила історія боротьби сім’ї Стрельникових за життя своєї дитини. Ми знайшли такий фонд у Великобританії, називається він “Children's Hearts” (“Дитячі серця”) і надає допомогу дітям із серйозними серцевими патологіями. Після переговорів та перевірки всіх документів Фонд виділив половину коштів на операцію і знайшов в Німеччині благодійні організації, які погодилися виділити ще частину коштів. Залишалося зібрати невелику суму для проведення операції. Ми попросили фінансову підтримку у Чернівецького міського благодійного фонду “Милосердя”. Діму включили до списку дітей, котрим була надана матеріальна допомога за підсумками проведення муніципального благодійного балу, організованого Чернівецькою міською радою спільно з фондом “Милосердя”. Грошей, зібраних після благодійного балу, і коштів, зібраних на банківському рахунку батьків Діми, вистачило для оплати суми, якої не вистачало на операцію.

У травні 2012 року в Німецькому інституті серця в Берліні (Deutsches Herzzentrum, Берлін) Дімі була успішно проведена складна багатогодинна операція на серці. Німецькі лікарі зробили диво і повністю виправили вроджену патологію серця Діми. Малюка не просто врятували, а зробили здоровою дитиною! Після курсу реабілітації під наглядом лікарів у Німеччині Діма з батьками повернувся додому.

Хочеться подякувати всім людям, які так чи інакше долучилися до порятунку Дмитрика Стрельникова і показали успішний приклад спільних благодійних зусиль в ім'я порятунку людського життя, нехай одного, але такого важливого для всіх нас!
 
Чергова акція по здачі крові
Понеділок, 09 липня 2012 12:36
Ми в черговий раз провели акцію по безоплатній здачі крові. Три донори нашого фонду разом здали 1470 мл крові. Пропонуємо всім небайдужим приєднуватись до безоплатного донорства, адже багато людей потребує крові саме зараз і саме Ваша кров може допомогти врятувати життя людини.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19