Забули пароль?       

Let the heart be healthy

Our foundation together with a group of volunteers has started...

Детальніше...

Бути щасливим

Всі люди починають та закінчують свій життєвий шлях однаково. На...

Детальніше...

Початок

Таке явище, як благодійність (безоплатна допомога, наприклад, лікарням, дитячим будинкам,...

Детальніше...

Новини про Жукових
Понеділок, 27 липня 2009 11:52
Новини за 13.01.10.
Позавчора мама Наталі вийшла на зв'язок з фондом. Сьогодні, після зустрічі з мамою Аллою ми дізналися подробиці лікування. Одразу повідомляємо, що найстрашніше позаду, Наталя виходить з кризи. До кінця грудня Наталя з мамою були в реанімації. Увесь цей час у Наталі були сильні кровотечі, гемоглобін падав до 48. Кровотечі зупинилися тільки в січні. Мама із зібраних на лікування грошей купувала ліки, допомоги від лікарні не було. Три місяці вводили "Транексам" для зупинки кровотечі. На тиждень лікування його вартість більше 230 грн. На додаток до цього список з 8-10 препаратів, які застосовувалися при лікуванні. Новосевен не дали навіть в найбільш критичні дні, просто переливали кров і плазму, щоб підтримати гемоглобін. Якщо в такому стані не влили Новосевен, то зрозуміло, що всі наші звернення будуть даремні. Зараз печінка почала відновлюватися, кровотечі припинилися, тільки чи надовго? Так як перестали давати гормони, то скоро почнуться фізіологічні кровотечі. А у Наталі і так анемія, гемоглобін не піднімається вище 90. Поки потрібні тільки відновлюючі ліки, інше лікування до повного відновлення функцій печінки неможливе.


Новини за 02.11.09.
На жаль, хороших новин поки немає. Функції печінки у Наталі не відновлені. Гемоглобін впав нижче позначки 80. Мама із зібраних грошей закупила 3 флакони іммуната - фактора крові для зупинки кровотечі. На жаль, у зв'язку з оголошеним карантином, наші донори не можуть здати кров - ніхто зараз дає гарантію відсутності вірусу в крові. У суботу ми передали довідки мамі на отримання 4 порцій крові для переливання плазми, яка пройшла піврічну перевірку.


Новини за 20.10.09.

Стан Наталі стабільно важкий. Печінка не функціонує. Гемоглобін завдяки купленим вчора фондом лікам утримується на позначці 88. З ліками виходить цікава історія. Як ми раніше повідомляли, лікарі відповіли, що Наталя забезпечена всіма ліками. Проте вчора терміново довелося закуповувати препарат "Транексам" для зупинки кровотечі. Ми встигли знайти і привезти його вчасно, але що тоді варті відповіді медичних начальників, які вони дали нам. Кров не буде вливатися, поки гемоглобін не дійде до позначки 65, бо чужа кров - це зайве навантаження на печінку. Тому наші донори поки в очікуванні. Сьогодні збирався консиліум, але лікарі так і не прийняли ніякого рішення щодо лікування і виведення Наталі з критичного стану.


Новини за 19.10.09.
На жаль, погані новини. У Наталі відмовили функції печінки. Їй зупинили лікування гепатиту і намагаються врятувати. До того ж, почалася крововтрата. Поки промивають печінку, функції не відновлюються, гемоглобін 90, тому наші донори ще кров не здавали. Ніхто з лікарів не може діагностувати причини, зупинили прийом усіх ліків, включаючи гормони. Звичайно, мама, та й ми у фонді всі шоковані, ніби лікування гепатиту йшло нормально. Ну а лікарі не знають, що робити, ні скорегувати лікування, ні змінити. Київські лікарі теж без дитини не можуть нічого підказати. Доводиться сподіватися тільки на молодий організм Наталі.


Новини за 25.09.09.
На жаль, звернення до медичних закладів поки не дають жодного результату. Незважаючи на висновок професора Інституту патології крові та трансфузійної медицини АМН України доктора мед.наук Виговської Я.І. про застосування "Новосевена", медичні начальники, які зобов'язані лікувати Сашка та Наталю заявляють, що позаштатний дитячий гематолог в Чернівцях лікування "Новосевеном" не проводить - значить він не потрібний. Про лікування гепатиту відповідають, що дають безкоштовно "Рибавирин" і, значить, більше нічого не повинні, при цьому чудово знаючи, що "Рибавирин" застосовують в комплексі з "Інтроном", який ми купуємо на зібрані гроші. Дуже шкода, що медицина в Україні не виконує своєї основної функції - збереження здоров'я громадян, але такі реалії. На підставі отриманих відповідей ми будемо писати до Міністерства охорони здоров'я, але не здивуюся, якщо і там від нас відмахнуться, як від настирливої мухи. Поки вся надія на благодійників, які допомагають родині Жукових матеріально. Кошти на проведення курсу лікування гепатиту у Наталі є, а Сашко поки що тільки чекає початку свого лікування - коштів на покупку ліків для обох дітей немає. Про закупівлю "Новосевена" поки що взагалі мова не йде.


Новини за 21.09.09.
Звітність по витратах на придбання ліків із зібраних грошей

Всього: 6354 грн


Новини за 15.09.09.
У вересні Наталя та Сашко повинні здавати аналізи на наявність вірусу гепатиту С в крові методом ПЦР. Як би хотілося, щоб лікування Наталки вже принесло позитивний результат, щоб зусилля всіх, хто допомагає цим дітям, не пропали дарма!


Новини за 14.09.09.
Павло Дригуш – 100 евро (переведення по системі UNIStream)
Володимир – 500 грн (готівкою у фонді, благодійник побажав залишитися невідомим)
Велика подяка за допомогу!


Новини за 08.09.09.
Вадим Міхневич – 300 грн (переведення на рахунок в гривнях)
Convier - 20 евро (готівкою у фонді, благодійник побажав залишитися невідомим)
Велика подяка від усіх, хто займається збором коштів на лікування та, звичайно, від родини Жукових: Сашка, Наталі та мами Алли!


Новини за 28.08.09.
Змінилися реквізити банку для поповнення рахунку в гривнях. На сайті вже виставлені виправлені реквізити рахунку. Якщо хтось не зміг перевести гроші, даруйте, на жаль ми зіткнулися з непрофесійністю банківських працівників. Рахунок працює, його можна поповнювати.


Новини за 18.08.09.
Олексій Любецький (Чернівці) - 50 грн. Велика подяка!

Ми зв'язалися з постачальниками інтрона-а в мережі аптек. До 25 серпня вони обіцяли надати нам ліки з великим терміном придатності. Замовили на півтора місяця лікування, щоб не виникали проблеми з постачанням.


Новини за 17.08.09.
Виникли проблеми з покупкою інтрона - а. Аптека, через яку ми закуповували ці ліки, поки може забезпечити тільки інтрон-а з терміном дії до 09.2009 року. На жаль, такі ліки в Чернівці у вільний продаж не надходять, треба тільки замовляти. Будемо шукати інтрон-а через Інтернет.


Новини за 14.08.09.
Сьогодні мамі Аллі видали матеріальну допомогу від Чернівецької обл.держадміністраціі в розмірі 12000 грн. Ця новина вселяє оптимізм. Завжди приємно, коли твої зусилля не пропадають даремно. Ці гроші дають впевненість, що мінімально можливий піврічний курс лікування гепатиту у Наталі не перерветься і будемо сподіватися, що воно буде успішним. Велика подяка заст.голови Чернівецької ОДА п. Грушко О.І. за надану нам допомогу. Звичайно, ці гроші не вирішують усіх питань, але, з огляду на певні проблеми зі збором грошей, це велика допомога.


Новини за 12.08.09.
Сьогодні мама Наталі та Сашка отримала матеріальну допомогу на лікування дітей, яку виділив виконком Чернівецької міськради. Та дивна сума на папері у розмірі 2352 грн 94 коп перетворилася в 2000 грн 00 коп при видачі (вирахували податки). Ми вдячні за будь-яку суму, надану для лікування дітей. Дякуємо Вам.


Новини за 11.08.09.
За результатами зустрічей з мером і заступником голови Чернівецької ОДА Жуковим виділена матеріальна допомога на лікування виконкомом Чернівецької міськради в розмірі 2352 грн.94 коп. Крім цього, Чернівецькою облдержадміністрацією прийнято рішення виділити 10000 грн. на лікування дітей, просто ці гроші поки що не отримані. Це, звичайно, дрібниці в порівнянні з вартістю ліків, але важливо, що ми звернули увагу місцевої влади на проблеми сім'ї Жуковим.


Новини за 10.08.09.
Сьогодні зранку мама дітей – Алла повідомила про останні новини. На жаль, у Саші різко погіршились аналізи по гепатиту. Скоріше за все, інтерферон та рибавирин, що є в наявності, треба буде розподіляти на обох дітей. Відкладання лікування Сашка далі може привести до найгірших наслідків. На жаль, і грошей особливо не додається, так що поки про придбання Новосевена розмови немає. Стан зі збором грошей такий, що і на лікування гепатиту у двох дітей відразу коштів поки що немає. Але ніхто не збирається опускати руки. Ми будемо боротися за здоров'я Саші і Наталі.


Новини за 27.07.09.
Щиро дякуємо колективу IT Group за розміщення протягом двох місяців нашого банера на сайті Чернівецького інформаційно-розважального порталу http://citi.cv.ua


Новини за 25.07.09.
Відкрили групу "В контакте", http://vkontakte.ru/club10562390
Відкрили групу в "одноклассниках" – "помощь Наташе и Саше Жуковым" - через Богданова Володимира, м.Чернівці, Україна.
Крім того, створені теми по допомозі Жуковим у форумах:
"Материнство" - http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=423802
"MaxyBaby" -http://maxybaby.net.ua/forum/viewtopic.php?t=2814
"UAUA" - http://uaua.info/mamforum/49_361234_3881997.html
"LikarInfund" - http://likarinfund.org/fondforum/


Новини за 23.07.09.
Ми намагаємося вийти безпосередньо на компанію - виробника Новосевена. У Києві є представництво Novo Nordisk. Написали їм з проханням про надання ліків у вигляді благодійності або зі знижками. Відповіді поки що немає. Проблема в тому, що на придбання Новосевена немає грошей. А потрібні кошти хоча б на якийсь час, поки не доб'ємося якоїсь допомоги у держави. Відповідно до законів України Новосевен зобов'язані надавати безкоштовно, однак виконання законів в Україні - якесь нездійсненне для чиновників завдання. Зараз спільно ще з одним благодійним фондом ми намагаємося пробити стіну байдужості чиновників від медицини аж до Міністерства охорони здоров'я.


Новини за 21.07.09.
Грошові надходження:
Благодійник, який побажав залишитися анонімним, купив для Наталі і передав особисто мамі інтрон-а на 2-х тижневий курс лікування - це 1625 грн.
Elena Iakoubtchik, Eugeniy Dobrenko (США) - 1200 грн
Whasup (США) - 1500 грн
Дуже вдячні! Ваші гроші дуже допомогли і надійшли саме вчасно. Ми замовили інтрон-а ще на місячний курс лікування. До того ж, обласна дитяча лікарня пообіцяла виділити рибавирин ще на місяць лікування. Лікування гепатиту у Наталі точно не припиниться до кінця серпня.
На жаль, грошей на закупівлю хоча б флакона Новосевена поки немає.


Новини за 15.07.09.
З середини червня Наталку почали лікувати інтерфероном та рибавирином. Ліки виділили в обласній дитячій лікарні на місяць з докуповуванням з боку матері. На подальше лікування немає ліків у лікарні та засобів у матері. Переривати лікування не можна, оскільки це може призвести до загострення перебігу хвороби. У той же час прийом рибавирину призводить до падіння рівня гемоглобіну. Все це накладається на кровотечі. Ми організували зустріч з мером та із заступником голови держ.обладміністраціі. Марно. Обіцяють виділити гроші, а виконавці розводять руками - грошей немає. Просто годують обіцянками й «віднєкуються», посилаючись на відсутність грошей. У місті є флакон Новосевена, але всі прохання до мед.керівництва відділу охорони здоров'я видати флакон Новосевена призводять до відмов, мовляв впаде гемоглобін до 30 - тоді дамо. А Наталці дуже потрібний Новосевен саме зараз, поки вона в змозі приймати інтерферон і рибавирин. При цьому закінчується інтерферон. Рибавирин в лікарні ще поки дають. Усі надходження підуть на купівлю інтерферону та Новосевена. Ситуація складна, тому поки лікування Саші навіть не починали. А час іде ...