Забули пароль?       

Майбутнє в наших руках

"Щасливе дитинство". "Діти - квіти життя". Ці вирази сприймаються нами,...

Детальніше...

Бути щасливим

Всі люди починають та закінчують свій життєвий шлях однаково. На...

Детальніше...

Закінчено ремонт в 14 відділенні обласної психіатричної лікарні

Ремонтні роботи в 14 відділенні (для інфекційних і туберкульозних хворих)...

Детальніше...

Допомога

Банер
Банер
Майбутнє в наших руках
П'ятниця, 20 листопада 2009 13:24

"Щасливе дитинство". "Діти - квіти життя". Ці вирази сприймаються нами, як належне, як щось, що має сприйматися усіма без заперечень. Батьки повинні прагнути до створення великих і дружніх родин, а держава зобов'язана піклуватися і всіляко підтримувати прагнення людей мати багато дітей. Адже люди - головне багатство держави. Держава повинна працювати для людей, а не люди - для держави.

На жаль, система державної підтримки соціально-вразливих верств населення України поки що не забезпечує гідний рівень життя багатодітних сімей. Більшість батьків у багатодітних сім'ях не можуть дозволити своїм дітям тих речей (одягу, іграшок, подарунків, їжі, літнього відпочинку), які є в інших. Але діти не винні в сучасних економічних і політичних бідах України. Їх дитинство повинно бути щасливим! Тому дуже хочеться допомогти сім'ям, які мають найбільше багатство - дітей, але немає коштів для їх нормального утримання.

Одним з пунктів благодійної програми фонду "Юкон" є сприяння захисту материнства та дитинства, надання допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім'ям. Для виконання цього пункту програми благодійний фонд "Юкон" відкриває новий проект - допомога малозабезпеченим багатодітним сім'ям, який ми назвали "Майбутнє в наших руках". Адже від того, як ми виховаємо дітей, чи будуть вони гідними членами суспільства, залежить майбутнє всієї України. А нормальне виховання дітей неможливо дати без елементарного достатнього рівня життя. Ми постараємося поліпшити умови життя дітей та їх батьків, надаючи матеріальну підтримку багатодітним родинам. Для виконання цього проекту ми закликаємо до співпраці як благодійні організації, так і державних чиновників, і простих громадян, яким не байдуже, що ми залишимо після себе, якою буде країна після нас.