Забули пароль?       

Година благодійності

Ще задовго до створення самого Фонду виникла ідея допомагати тим...

Детальніше...

Друг пізнається в біді

Коли хворієш на таку хворобу як гемофілія, твоє життя набуває...

Детальніше...

Чергова допомога у проведенні ремонтних робіт у психіатричній лікарні

Наш фонд в черговий раз прийшов на допомогу психіатричній лікарні....

Детальніше...

Допомога

Банер
Банер
Про Жукових
Середа, 17 червня 2009 19:35
Неможливо пояснити, чому це сталося саме з ними. Щось можна списати на спадковість, щось на статистику, щось на банальну випадковість чи незрозумілу «долю». Але ніщо не пояснить, чому на Сашу і Наталку випали настільки важкі випробування.

Наталці Жуковій 14 років. Її брату Сашку - 18. Лікарі поставили їм діагноз "Вроджена тромбастенія (хвороба Гланцмана)". За цими словами ховається страшна хвороба, яка перетворює кожний прожитий день у боротьбу за життя. Будь-яка подряпина призводить до кровотечі, що в домашніх умовах неможливо зупинити - відбувається незгортання крові. Дітям постійно необхідне переливання крові. Під час одного з переливань дітям був занесений вірус "гепатиту С". За статистикою, у 20 людей із 100 з гепатитом С розвивається цироз печінки, 5 людей із 100 гинуть від наслідків хронічного гепатиту С (цироз або рак печінки). Щоб не допустити цих наслідків, потрібно пройти курс лікування. (Пiдтверджуючi медичнi документи).

Всі випробування разом з дітьми лягають на плечі матері - Алли Петрівни, яка виховує дітей одна, без померлого чоловіка. Звичайно, основний час мати приділяє лікуванню дітей, а не роботі. Заробітної плати матері та пенсії по інвалідності дітей вистачає тільки на існування, а не на лікування.

Мама зробила все, що могла. Протягом довгого часу боролася за життя і здоров'я дітей самотужки. Дітей обстежили кращі фахівці з Чернівців, Львова, Києва. Призначене лікування. Але воно настільки дороге, що не під силу сім'ї. Місячний курс лікування кожного з дітей коштує більше 15000 грн. Реальний шанс на нормальне життя при такому діагнозі лікаря дають тільки під час проведення річного курсу лікування.

Давайте допоможемо цій мужній родині. Мама не втрачає самовладання і сподівається на посильну допомогу добрих людей для придбання ліків.За кожний прожитий день ця сім'я вдячна Богу і людям, які хочуть допомогти їм.

Якщо Ви не залишилися байдужими до долі родини Жукових, просимо Вас надати посильну допомогу. Діти мають потребу у Вашій підтримці, як матеріальній, так і інформаційній та моральній.


Матеріальна підтримка

* Посильний матеріальный внесок
* Допомогти в пошуку благодійників
* Придбання ліків: Novoseven (10 ампул на рік), альфа-інтерферон або інтрон-а, роферон-а (365 ампул по 3 млн.од.), рибавирин або ребетол, рибарин (1460 таблеток по 500 мг)


Інформаційна підтримка

* Донести інформацію про цих дітей до близьких Вам людей і просто знайомих
* Допомогти розмістити відповідний рекламний блок в мас-медіа і пресі
* Запропонувати можливі ефективні шляхи організації збору коштів та, по можливості, брати в них участь
* Надати інформацію про всілякі благодійні фонди і товариства, прізвища впливових людей, до яких можна звернутися за допомогою, і можливостях до них достукатися
* Розмістити інформацію на своєму сайті


Моральна підтримка

* Молитва за здоров'я Наталки та Сашка


Чернівецький обласний благодійний фонд "Юкон" взяв на себе питання пошуку донорської крові для Сашка та Наталі. Для цих цілей виділяється кров донорів нашого фонду. Крім цього фонд проводить поширення інформації всіма відомими способами про необхідність допомоги хворим дітям. Всі надходження грошей йдуть тільки на лікування дітей. Ми будемо публікувати всі благодійні внески на їх лікування на сайті http://www.yukon.org.ua/. Крім того, ми будемо давати новини про стан здоров'я дітей і про проведене лікування.

Наша мета - зібрати кошти та придбати ліки для лікування гепатиту С (річний курс лікування) та тромбастеніі (для постійного лікування). Для цього необхідно близько 360000 грн. (47000 $; 34000 €) (вартість лікування ) Точну суму назвати складно у зв'язку зі стрибками національної валюти по відношенню до долара та євро і відповідно змінами цін на ліки. (Натисніть на посилання, щоб дізнатися про способи переказу грошей для надання благодійної допомоги Наталі та Сашку Жуковим ).

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися безпосередньо до Алли Петрівни Жукової за телефоном +3 8 050 2107150, а також до виконавчого директора Чернівецького обласного благодійного фонду "Юкон" Володимира Богданова, контакти: +3 8 095 8371450,


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

ICQ 383075636