Забули пароль?       

Пам'ятай про минуле, думай про майбутнє

Всі люди, які беруть активну участь у роботі Фонду "Юкон"...

Детальніше...

Бути щасливим

Всі люди починають та закінчують свій життєвий шлях однаково. На...

Детальніше...

Чергова акція по здачі крові

22 - 23 березня ми провели чергову акцію по безоплатній...

Детальніше...

14 червня - Всесвітній день донора крові
П'ятниця, 11 червня 2010 00:00
У травні 2005 року в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я міністри охорони здоров'я світу прийняли заяву про підтримку добровільного донорства крові. В резолюції вони постановили щорічно 14 червня проводити Всесвітній день донора крові (World Blood Donor Day).

Це — особливий день і відзначається на честь безоплатних донорів. Він координується Всесвітньою організацією охорони здоров'я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові.
Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку та походження виникає потреба в переливанні крові. Хоча потреба в крові є загальною, доступ до неї тих, хто її потребує, на жаль, загальним не є. Наша країна не є винятком. Нестача крові гостро відчувається в Україні. На превеликий жаль, втрачена система залучення донорів до безоплатної здачі крові, яка створювалась десятиріччями.
Створенням нашого банку крові та безоплатним донорством фонд "Юкон" робить свій внесок у справу допомоги хворим людям, залучення уваги широкої громадськості, бізнес-структур та молоді для того, щоб зробити питання безоплатного донорства дійсно загальнонаціональним.
В зв'язку з проведенням Всесвітнього дня донора крові ми оголосили чергову акцію по добровільній здачі крові, яка пройде у період з 11 по 18 червня. Запрошуємо всіх, хто не має медичних протипоказань, прийти у цей період у обласний центр служби крові та здати кров для хворих, які ії потребують.
Вітаємо всіх донорів!