Забули пароль?       

Негайна допомога

Фонд надає допомогу:

Допомога надається дітям (до 18 років...

Детальніше...

Друг пізнається в біді

Коли хворієш на таку хворобу як гемофілія, твоє життя набуває...

Детальніше...

Покращення умов перебування хворих у психіатричній лікарні

Благодійний фонд “Юкон” бере активну участь в покращенні умов перебування...

Детальніше...

Діма Стрельніков
П'ятниця, 08 липня 2011 00:00
Ми починаємо збір грошей для проведення операції Діми Стрельнікова, у якого тяжка форма порока серця. Нижче ми опублікували історію ходінь по муках його батьків, які не можуть в Україну врятувати свою дитину та реквізити для надання допомоги.  

Стрельнiков Дмитро народився 15 жовтня 2007 року приблизно у 8 вечора i вночi його перевезли в дитячу лiкарню в реанiмацiю тому, що вiн зразу посинiв i були шуми в серцi. Там ми пролежали приблизно двi з половиною недiлi. Точний дiагноз не поклали, вiдправили нас в Киiв в  iнститут Амосова. Там дитинi зробили ЕХО серця  поклали дiагноз, як потiм вияснилось не точний i вiдправили додому, сказали що стан стабiльний нiчого страшного i, щоб ми приiхали через пiв року. Коли ми приiхали через пiв року нам зробили зондування, тодi вони сказали, що у нас все дуже серйозно. Сказали, що потрiбно зробити ще одне зондування i попробують роздути легеневу артерiю яка завужена балончиком хоч трошки, i розiрвуть перегородку, яка у дiтей до року заростае, для покращення кровообiгу. Але вдалося тiльки розiрвати перегородку. Нам розказали, що стан у дитини важкий, вада серця дуже складна, що потрiбна важка радикальна операцiя, яку вони зробити не можуть, тому що дитина ще дуже маленька I  вiн операцiю не перенесе, що таку операцiю можна зробити через 3 роки а ще краще через 5 рокiв i вiдправили нас додому. Коли ми збирались, до нас пiдiйшла завiдуюча i сказала, що з нашим дiагнозом дитина може i рiк не прожити, не кажучи вже про три, щоб ми стукали у всi дверi старались виiхати за кордон. Завдяки знайомим ми попали в Москву. Там ми пройшли повне обстеження, нам сказали, що стан дiйсно дуже важкий, потрiбна дуже складна операцiя але дитина замаленька операцiю не перенесе. Тому нам запропонували зробити операцiю завдяки якiй можна вiдтягнути час i дитина зможе нормально розвиватись. Ми погодились, така операцiя коштуе 10000 доларiв i це тiльки операцiя не рахуючи проживання лiкування госпiталiзацiя. Ця операцiя - накладання анастамоза, це протез у виглядi трубочки яку розмiщують мiж судинами для кращого кровообiгу, анастамоз розрахований на рiк. Тому через пiв року ми приiхали на обстеження а потiм ще через пiв року ми приiхали на операцію. Приблизно тиждень нас обстежували, збирали наради i прийняли рішення, що дитина не готова до радикальноi операцii i йому зробили ще одну допомiжну операцію таку ж саму як попередня. I коли ми виписувались до нас пiдiйшов лікар i також неофiцiйно сказав, що попереду надзвичайно важка операція, а допомiжнi операцii вже робити нема сенсу, як нема можливостi відтягувати час, i сказав що ризик надто великий, що ми вже такий шлях пройшли, що не варто здаватись щоб ми пробували поiхати за кордон, порадив нам Германiю Берлiнську клiнiку. Ми зв’язались з лікарем з цiеi клініки i нам дали надiю. сказав, що в них успiшно роблять такi операцii. Коштуе така операція 60000 евро. У нас таких грошей нема, ми звертаемось , благаемо людей про допомогу. Дiмулька дуже життєрадісна дитина, він вже маленький стiльки пережив, перенic, ми не можем опустити руки i випробовувати долю, ми будем боротись до останнього. Ми віримо, що з Божоi ласки i небайдужостi людей у нас все получиться i наша дитинка буде жити. 

Реквізиты для надання допомоги:
для розрахунків у українських гривнах:
отримувач: Приватбанк
МФО 305299, ОКПО 14360570
номер рахунку 29244825509100
Призначення платежу: Стрельніковій Тетяні Дмитрівні, ІНН 3126509660
для поповнення на картку:6762 4620 5367 3502
 
для розрахунків у російських рублях:
Банк-Посередник: Сбербанк России, Москва
БИК  044525225, К/С 30101810400000000225 В ОПЕРУ МОСКОВСКОГО ГТУ РОССИИ
SWIFT: SABRRUMM Банк Бенефициара: /30111810100000000540 ОАО "СБЕРБАНК РОССИИ" Киев, Украина
Beneficiary: / №26202017059779  Стрельникова Татьяна Дмитриевна
                           
для розрахунків у доларах США
Account with Institution, BIC: SWIFT: BKRTUS33  DEUTSHE BANK TRUST COMPANY AMERICAS NEW YORK, USA
Beneficiary Bank, BIC: /04421742 
SWIFT: NCCJUAUK BANK SBRF KIEV UKRAINE
Beneficiary: / №26202017059779  Стрельникова Татьяна Дмитриевна
                        
для розрахунків у доларах США
Account with Institution, BIC: SWIFT: IRVTUS3N  BANK OF NEW YORK USA
Beneficiary Bank, BIC:/8900646837
SWIFT: NCCJUAUK BANK SBRF KIEV UKRAINE
Beneficiary: / №26202017059779  Стрельникова Татьяна Дмитриевна
                           
для розрахунків у Євро:
Account with Institution: SWIFT:COBADEEF  СOMMERZBANK FRANKFURT/MAIN,GERMANY
Beneficiary Bank: /400886560200EUR
SWIFT: NCCJUAUK BANK SBRF KIEV UKRAINE
Beneficiary: / №26202017059779  Стрельникова Татьяна Дмитриевна
                       
для розрахунків у Євро:
Account with Institution: SWIFT: DEUTDEFF DEUTSCHE BANK AG FRANKFURT/MAIN, GERMANY
Beneficiary Bank: /10094771260000
SWIFT: NCCJUAUK BANK SBRF KIEV UKRAINE
Beneficiary: / №26202017059779  Стрельникова Татьяна Дмитриевна
                           
YANDEX ДЕНЬГИ  №41001921242941
 
 
Чудові новини!
15.06.12
Іноді оптимізм і віра в краще перемагають жорстоку реальність. Мова йде про велику радість для нашого фонду та чудо для родини Стрельникових. Німецькі лікарі врятували життя і повернули здоров’я маленькому Дмитрику Стрельникову. На жаль, рівень медицини в Україні не тільки не дозволяв вилікувати хлопчика, але й прирікав його на смерть. І лише завдяки зусиллям багатьох і багатьох людей в різних країнах світу тепер, після операції, Діма має абсолютно здорове серце.

А тепер розповімо за порядком. Коли до нас звернулися по допомогу батьки Діми, ми звичайно розуміли, що шансів зібрати в Україні пожертвами таку величезну суму грошей на операцію - близько 60000 євро - практично немає. Тому направили зусилля на пошуки європейських благодійних фондів, яких би зацікавила історія боротьби сім’ї Стрельникових за життя своєї дитини. Ми знайшли такий фонд у Великобританії, називається він “Children's Hearts” (“Дитячі серця”) і надає допомогу дітям із серйозними серцевими патологіями. Після переговорів та перевірки всіх документів Фонд виділив половину коштів на операцію і знайшов в Німеччині благодійні організації, які погодилися виділити ще частину коштів. Залишалося зібрати невелику суму для проведення операції. Ми попросили фінансову підтримку у Чернівецького міського благодійного фонду “Милосердя”. Діму включили до списку дітей, котрим була надана матеріальна допомога за підсумками проведення муніципального благодійного балу, організованого Чернівецькою міською радою спільно з фондом “Милосердя”. Грошей, зібраних після благодійного балу, і коштів, зібраних на банківському рахунку батьків Діми, вистачило для оплати суми, якої не вистачало на операцію.

У травні 2012 року в Німецькому інституті серця в Берліні (Deutsches Herzzentrum, Берлін) Дімі була успішно проведена складна багатогодинна операція на серці. Німецькі лікарі зробили диво і повністю виправили вроджену патологію серця Діми. Малюка не просто врятували, а зробили здоровою дитиною! Після курсу реабілітації під наглядом лікарів у Німеччині Діма з батьками повернувся додому.

Хочеться подякувати всім людям, які так чи інакше долучилися до порятунку Дмитрика Стрельникова і показали успішний приклад спільних благодійних зусиль в ім'я порятунку людського життя, нехай одного, але такого важливого для всіх нас!