Забули пароль?       

Let the heart be healthy

Our foundation together with a group of volunteers has started...

Детальніше...

Благодійність робить життя багатшим

В нашому житті ми переважно егоїсти, думаємо про щось хороше...

Детальніше...

Акція присвячена Міжнародному Дню інваліда

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним...

Детальніше...

Допомога

Банер
Банер
Година благодійності
Середа, 11 листопада 2009 16:10

Ще задовго до створення самого Фонду виникла ідея допомагати тим людям, які не можуть справитись самотужки із буднями життя. Працівники компаній “Юкон-Софтваре” та “Дісайд” – люди чуйні й готові відгукнутись на поклик тих, хто потребує цього. Але як зробити, щоб допомога мала не разовий, а постійний характер?

Була придумана форма як це краще реалізувати – ”Година Благодійності” – наш перший проект. Кожен співробітник може зробити свій внесок таким чином – працювати додаткову годину раз на тиждень, а гроші, зароблені за цей час, підуть на потреби благодійності. Може здатись, що години на тиждень недостатньо, адже потребуючих допомоги так багато...Але година до години, копійка до копійки, і вже не перший місяць ми продовжуємо систематично втілювати цю ідею. Серед колективу збираємо ідеї як доцільно застосувати зібрані кошти, на які благодійні цілі. Ведеться облік надходжень та витрачених грошей.

Звертаємось до підприємств та колективів міста й області. Чому б Вам не запропонувати таку систему в себе? Можливо, знайдуться ентузіасти, яким не байдужа чужа біда, які давно хотіли якось допомагати, але не знали як.