Забули пароль?       

Let the heart be healthy

Our foundation together with a group of volunteers has started...

Детальніше...

Значення благодійності

Благодійність. Якщо подивитися на значення цього слова, з одного боку...

Детальніше...

Ой хто, хто Миколая любить...

Ой, хто, хто Миколаю служить,
Тому святий Миколай,
На всякий...

Детальніше...

Допомога

Банер
Банер
Поділись кров'ю, поділись частинкою душі
Середа, 11 листопада 2009 16:06

Кров. Що означає вона для нас? Вона тече по венах та артеріях нашого тіла. Основне її завдання - забезпечення всіх органів і тканин організму киснем, живильними речовинами. Крім того, кров виконує видільну, теплорегуляційну, регуляторну, гомеостатичну та захисну функції.

Отож, значення її в організмі людини надзвичайно важливе, а втрата третини – небезпечна для життя. І часто трапляються ситуації, коли вкрай необхідне переливання крові. Саме через такий випадок ми задумались над проблемою, що існує – проблемою донорства крові.

Щодня потреба в переливанні крові виникає у тисячі людей, які балансують на межі життя та смерті. У багатьох випадках - тільки воно може врятувати життя людині. Так трапилось з нашим товаришем... Ми вирішили допомогти. З того часу ми регулярно здаємо кров задля порятунку чийогось здоров'я чи життя.. Коли дізнаєшся про цю проблему більше, уже не можеш залишатись осторонь.

Для більшості людей фінансова сторона донорства не є першочерговою. Адже донорство має ряд інших переваг – ви рятуєте когось і, одночасно, оздоровлюєте свій організм. Кожного разу після здачі крові він оновлюється на клітинному рівні. А це, в свою чергу, зміцнює імунітет, впливає дуже позитивно на здоров'я. Законом передбачено ряд пільг для донорів.

Донор, який 40 разів безкоштовно здав максимально допустиму дозу крові або плазму крові в кількості 60 разових максимально допустимих доз, набуває статусу Почесного донора. Донор, який безоплатно здав кров та її компоненти в кількості 100 і більше разових максимально допустимих доз, може бути нагороджений державною нагородою України. Донором може стати будь-яка людина, віком 18 – 60 років, і яка не має протипоказань щодо здачі крові (інфекційні хвороби, що можуть передаватися через кров).

Але необхідно пам'ятати, що тільки за правильної підготовки до здавання крові, вона буде корисною і зможе допомогти. Здоровий спосіб потрібно вести завжди, але особливу увагу приділити напередодні здавання крові, щоб не зашкодити хворим. Про те, що робити, прочитайте тут

Процедура взяття крові досить проста. Прийом проводиться за наявності паспорту та прописки, але надані Вами дані є конфіденційними і третім особам не передаються. Ви ознайомлюєтесь із інформаційними матеріалами та заповнюєте анкету, підтверджуючи своїм підписом обізнаність з процедурою. Лікар проводить детальне обстеження (шкіри, слизових, лімфатичних вузлів, легенів), визначає показання щодо донорства. Також проводиться аналіз крові. (Ось ще одна перевага – Ви заодно безкоштовно перевіряєте своє здоров'я).

Мета цього проекту –

* інформування про корисність та необхідність донорства, оскільки саме необізнаність населення щодо порядку давання крові та переваг донорства є однією з основних причин такого значного дефіциту донорської крові в Україні;
* пропаганда безоплатного донорства;
* заохочення якомога більше людей до такої необхідної та гуманної справи, як донорство.


Ми створили банк крові та банк донорів благодійного фонду "Юкон". Кров, яка здана у наш банк використовується у проекті "Негайна допомога" для тих людей, яким вона необхідна негайно і які не мають можливості знайти донорів самостійно. Наші донори готові прийти для негайної допомоги в будь-який час в будь-який заклад охорони здоров'я м. Чернівці.


Запрошуємо і Вас приєднатись до нас. Ваше рішення може стати життєво важливим для когось!

Щоб допомогти – звертайтесь:

Адреса обсласного центру служби крові:
м. Чернівці, вул. Українська, 36

З метою приєднатись до наших добровольців, які допоможуть та проконсультують Вас:

тел: +38 (0372) 55-97-19
адреса: завулок Б. Хмельницького 3 а